Klienta karte

SUSHIFLY klienta karte – foršas atlaides un piedāvājumi tieši jum!

Saviem uzticīgākajiem klientiem Japāņu restorāns SUSHIFLY piedāvā klienta karti. Tā ir īpaša lojalitātes programma, kuras priekšrocības varēsiet izmantot katrā iepirkšanās reizē.
Ar SUSHIFLY klienta karti nekad nepalaidīsiet garām svarīgākos jaunumus - saņemsiet regulāras jaunumu vēstules par jauniem piedāvājumiem un īpašas atlades.

Atlaižu programma

10% atlaide katram pasūtījumam.
20% dzimšanas dienas atlaide, kas ir spēkā visu dzimšanas dienas nedēļu.
Dažādi speciāli piedāvājumi mūsu uzticīgākajiem klientiem.

Iepirkumi kļūst par atlaidēm

Atlaides nav spēkā tiem produktiem, kuriem jau ir atlaides, taču iepērkoties neaizmirstiet iesniegt savu klienta karti vai ievadit klienta kartes numuru.

Kā iegūt klienta karti?

Pēc pirmā pasūtījuma jums tiks izsniegta zīmogu karte ar pirmo zimodziņu. Zīmodziņus var savākt pēc katra pasūtījuma mūsu restorānā vīrs 15€. Kad esat sakrājuši 8 zīmodziņus, jums tiks izsniegta bezmaksas SUSHIFLY klienta karte. Klienta karti ir iespējams saņemt uzreiz, ja pasūtījuma summa pārsniedz 70€.
Dāvanu karte

SUSHIFLY dāvanu karte – forša dāvana savai ģimenei un draugiem!

Japaņu restorāns SUSHIFLY piedāvā dāvanu kartes. Minimālā summa ir 20€ un tā ir derīga 3 mēnešus no iegādes brīža. To var izmantot atsevišķiem pirkumiem līdz naudas limita sasniegšanai, kā arī apvienot ar citiem maksāšanas līdzekļiem. Pēc dāvanu kartes iztērēšanas vai derīguma termiņa beigām to vairs nevar izmantot pasūtīšanai. Dāvanu karti nav iespējams apmainīt pret skaidru naudu, un tās vērtība netiek atmaksāta. Dāvanu karte maksā 2€ + summa.